Образовательные проекты партнёров

Distributed Lab

• Distributed Lab - це команда криптографів, інженерів, дослідників і консультантів, що займаються глибокими технічними дослідженнями і розробками з 2014 року.

Наша місія - побудувати Фінансовий Інтернет, що забезпечує максимальну зручність при взаємодії з сотнями фінансових облікових систем, які використовують єдиний API.

Сьогодні ми допомагаємо компаніям впроваджувати новітні досягнення в області криптографії та блокчейн для створення облікових систем нового покоління, які в цифровому вигляді перетворять бізнес-процеси зсередини.

Іншим важливим напрямом діяльності є створення спільноти - проведення некомерційних заходів, конференцій та курсів, публікування і безкоштовне поширення освітніх книг серед студентів, які вивчають кібербезпеку по всьому світу, - ми прагнемо зібрати і навчити наступне покоління інженерів, готових і здатних перетворювати облікові системи по всьому світу. Таким чином, користувачі зможуть мати єдиний електронний гаманець, який взаємодіє з усіма обліковими системами.

Telegram-канал Distributed Lab Academy:

• За будь-якою інформацією чи з пропозицією щодо організації взаємодії з Distributed Lab Ви можете звернутися на електронну пошту: education@distributedlab.com

Insart

• test